Magicard Plastik Kart Yazıcı Modelleri

Magicard ekranda gördüğünüz görüntünün yazdırıldıktan sonra elinizde kalmasını sağlamak için Uluslararası Renkli Konsorsiyum (ICC) tarafından belirlenen renk profillerini kullanır. Kullanımı kolay sürücü arayüzü ayrıca, kurumsal kimliğiniz için tam bir eşleşme elde etmek için renkleri ince ayarlamanızı sağlar. Magicard kart yazıcı yayınlama noktasında kartlara güvenli elektronik veri yazmak için bir dizi kart kodlama cihazı ile donatılabilir. Akıllı kart kodlama seçenekleri arasında iletişim çipi , Rfid, DesFire ve iClass gibi akıllı kartlar vardır.

Magicard Pronto Kimlik Kartı Yazıcısı

Pronto kimlik kartı yazıcısı : Daha düşük hacimli yayınlar için kompakt, çok yönlü bir masaüstü kimlik kartı yazıcısı. üyelik kulüpleri ve küçük işletmeler için idealdir. Düşen boya filmi ve elle beslenen kart yüklemesi ile inanılmaz derecede kolay kullanım sağlar.

Magicard Enduro Plastik kart yazıcı

Magicard Enduro güvenilirliği ve esnekliği, onu çalışan kimlik kartlarının basımı için her ölçekteki işletmeler için popüler bir tercih haline getirir. Mükemmel baskı kalitesi olan benzersiz bir özel filigran ve çoklu akıllı kart kodlama seçenekleri ile güvenli bir kart yazıcı modelidir.

Magicard RioPro Kart Yazıcı

Kapsamlı bir garanti paketi ile desteklenen, yüksek hacimli, yüksek hızlı kimlik kartı baskısı için endüstri standardı. Mükemmel baskı kalitesi olan benzersiz bir özel filigran ve çoklu akıllı kart kodlama seçenekleri ile güvenli bir kart yazıcı modelidir.

 

Magicard Kart Baskı Makineleri için teknik servis hizmetini kendi bünyemizde konusunda uzman ekibimiz ile vermekteyiz. Satışını yaptığımız magicard enduro kart baskı makinesi ve bir üst segment olan magicard riopro kart baskı makinesi için sarf malzemelerini, yedek parçalarını, ve sarf malzemelerini tedarik ediyoruz, ithal ettiğimiz magicard kart yazıcılar için ve sarf malzemeleri  için en uygun fiyatlar sunuyoruz ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Magicard dayanıklı, kaliteli ve güvenli baskı seçenekleri ile profesyonel kart üretim ve kişiselleştirme imkanı sunuyor. Magicard kart yazıcı modelleri ile temazsız rfid akıllı kart modellerine kaliteli baskı yapabilirsiniz, rfid kartlara baskı yapan magicard enduro ve riopro modelleri aynı zamanda proximity kartlara tek taraf veya çift taraf baskı yapabilir.