Plastik Kart Yazıcı Modelleri ve Fiyatları

Plastik kart yazıcı fiyatları en uygun ödeme koşulları ile sizlere sunuyoruz. İstemiş olduğunuz tüm plastik kart yazıcı modelleri hakkında geniş bilgiye sayfamızdan sahip olabilir veya
telefon yoluyla bizden detaylı bilgi alabilirsiniz. PVC kartlara baskı yapan yazıcılar ile personel kartı veya fatura kartı gibi plastik kartları kart yazıcılar ile kendiniz üretebilirisiniz.
Proximity kart yazıcı ile rfid akıllı kartlarınıza istediğiniz baskıyı yapın. PVC kartlara baskı yapan yazıcılar ile Rfid kart üretimi yapabilirsiniz, rfid kartlara baskı yapan plastik kart yazıcı modelleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kart baskı makine ürünlerini yurt dışından direk ithal edip en uygun fiyatlara sizlere sunuyoruz.

Smart 50D Çift Yüz Kart Yazıcı

Smart 50D Çift Yüz Kart Yazıcı : IDP Smart 50D Çift Taraflı Kart Baskı Makinesi IDP Smart 50 kimlik kartı yazıcılar isteğe bağlı yükseltmeleri sunuyoruz.

Smart 50S Plastik Kart Yazıcılar

IDP Smart 50S Kart Baskı Makinesi tek taraf baskı yapar, tam renkli bir kart (YMCKO) için kartlarınızı hızlı bir şekilde 18 saniye ile basacaktır.

Magicard Pronto Kimlik Kartı Yazıcısı

Pronto kimlik kartı yazıcısı : Daha düşük hacimli yayınlar için kompakt, çok yönlü bir masaüstü kimlik kartı yazıcısı. üyelik kulüpleri ve küçük işletmeler için idealdir. Düşen boya filmi ve elle beslenen kart yüklemesi ile inanılmaz derecede kolay kullanım sağlar.

Magicard Enduro Plastik kart yazıcı

Magicard Enduro güvenilirliği ve esnekliği, onu çalışan kimlik kartlarının basımı için her ölçekteki işletmeler için popüler bir tercih haline getirir. Mükemmel baskı kalitesi olan benzersiz bir özel filigran ve çoklu akıllı kart kodlama seçenekleri ile güvenli bir kart yazıcı modelidir.

Magicard RioPro Kart Yazıcı

Kapsamlı bir garanti paketi ile desteklenen, yüksek hacimli, yüksek hızlı kimlik kartı baskısı için endüstri standardı. Mükemmel baskı kalitesi olan benzersiz bir özel filigran ve çoklu akıllı kart kodlama seçenekleri ile güvenli bir kart yazıcı modelidir.

Datacard SD160 Kart Baskı Makinası

Uygun maliyetli ve verimli Datacard SD160 kart yazıcısı, kalitesi kanıtlanmış Datacard SD Serisinin bir uzantısıdır, geniş bir uygulama yelpazesi gereksinimlerini karşılamak için teknolojilerin doğru kombinasyonunu sunar.

Smart 30D Çift Taraflı Kartı Yazıcı

IDP Smart 30D Çift Taraflı Kimlik Kartı Yazıcı : IDP Smart 30D kart baskı makinesi, sizlere kurumsal kartlarınıza çift taraflı baskı yapma seçeneği sunuyor.

Smart 30S Renkli Kart Yazıcı

Kullanımı kolay, ancak uygun fiyatlı bir kart baskı çözümü arıyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın. Akıllı 30 kart yazıcı, tüm beklentilerinizi aşacaktır.

Datacard SD360 Kart Baskı Makinası

Datacard Sd360 Renkli Kart Yazıcılar : 500 baskılık tek renkli ribon kullanan kart yazıcı modelidir. Kart üretiminde profesyonel çözümler sunan firmamız datacard sarflarını ve makine modellerinin satışını gerçekleştiriyor.

Datacard SD260 Kart Baskı Makinası

Datacard SD 260 Kart Yazıcı Çeşitleri, Teknik servis ve yedek parça hizmeti veriyoruz , Kart yazıcı teknik hizmetini kendi bünyemizde veriyoruz , Uygun ve en hızlı şekilde çözümlerimiz ile tanışın.

 

İdp smart kart yazıcılar ile kendi bünyenizde personel kartlarınızı üretebilirsiniz. İdp smart 30s renkli kart baskı makinesi ve smart 50s çift taraflı baskı yapabilen kart baskı sistemleri ile rfid kartlara çift taraflı baskı yapabilirsiniz. Rfid kartlara resim veya kimlik bilgisi baskısı için en okonomik kart yazıcı çeşitleri için firmamızdan fiyat ve teknik bilgi alabilirsiniz.

Matica Retransfer kart yazıcılar ile kendi bünyenizde ofset baskı kalitesinde kart üretim imkanı sunuyoruz. Matica Kart yazıcılar ve Re transfer kart baskı sistemleri en yeni ve en iyi teknolojiyi sizlere sunuyor. Matica türkiye distiribitörlüğünü yapan karttime firmamız ile bu teknolojiye en ekonomik fiyatlara sahip olabilirsiniz. Plastik kart üretiminde en iyi baskı kalitesi ile hizmetinize sunulan matica kart yazıcılar plastik kartlara boydan boya boşluk veya beyaz kısım bırakmadan baskı yapabilen kart baskı teknolojisine sahiptir.

Matica Kart Yazıcılar , Rfid Akıllı kartlarınıza baskıyı en kaliteli ve canlı bir şekilde baskı yapabilen yeni teknoloji retransfer teknolojisini ayağınıza kadar getiriyor. Matica kart yazıcıları rfid kartlarınıza kaliteli baskı yapma imkanı sunar ve personelleriniz için kullandığınız proximity kartlara baskı yapma imkanı sunar, Personel giriş ve çıkışları için kullanılan rifid kart teknolojisine en uyumlu baskıyı yapar.