Smart Plastik Kart Yazıcı Modelleri

IDP Smart Kimlik Kartı Yazıcıları

Mükemmel 300 dpi süblimasyonlu baskı kalitesi sunar. Smart 50s yazıcılar Smart 30s serisi yazıcılar ile aynı sarf malzemeleri kullanarak rahatlıkla çalışır, bu nedenle, birden çok şerit stoklamanıza gerek yoktur. Yazıcının önüne iki hatlı LCD penceresi takılı olan IDP Smart-50, size gerçek zamanlı yazıcı durumu sağlar. Giriş ve çıkış kutuları ayrıca yazıcının ön tarafında bulunur ve günlük kullanım için kolay erişim sağlar.

Smart 31S Renkli Kart Yazıcı

Kullanımı kolay, ancak uygun fiyatlı bir kart baskı çözümü arıyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın. Akıllı 31S kart yazıcı, tüm beklentilerinizi aşacaktır.

Smart 31D Çift Taraflı Kartı Yazıcı

IDP Smart 31D Çift Taraflı Kimlik Kartı Yazıcı : IDP Smart 31D kart baskı makinesi, sizlere kurumsal kartlarınıza çift taraflı baskı yapma seçeneği sunuyor.

Smart 51S Tek Yüz Kart Yazıcı

IDP Smart 51S Kart Baskı Makinesi tek taraf baskı yapar, tam renkli bir kart (YMCKO) için kartlarınızı hızlı bir şekilde 18 saniye ile basacaktır.

Smart 51D Çift Yüz Kart Yazıcı

Smart 51D Çift Yüz Kart Yazıcı : IDP Smart 51D Çift Taraflı Kart Baskı Makinesi IDP Smart 51D kimlik kartı yazıcılar isteğe bağlı yükseltmeleri sunuyoruz.

Smart 50D Çift Yüz Kart Yazıcı

Smart 50D Çift Yüz Kart Yazıcı : IDP Smart 50D Çift Taraflı Kart Baskı Makinesi IDP Smart 50 kimlik kartı yazıcılar isteğe bağlı yükseltmeleri sunuyoruz.

Smart 50S Plastik Kart Yazıcılar

IDP Smart 50S Kart Baskı Makinesi tek taraf baskı yapar, tam renkli bir kart (YMCKO) için kartlarınızı hızlı bir şekilde 18 saniye ile basacaktır.

Smart 30D Çift Taraflı Kartı Yazıcı

IDP Smart 30D Çift Taraflı Kimlik Kartı Yazıcı : IDP Smart 30D kart baskı makinesi, sizlere kurumsal kartlarınıza çift taraflı baskı yapma seçeneği sunuyor.

Smart 30S Renkli Kart Yazıcı

Kullanımı kolay, ancak uygun fiyatlı bir kart baskı çözümü arıyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın. Akıllı 30 kart yazıcı, tüm beklentilerinizi aşacaktır.

 

Smart Plastik Kart Baskı Makinesi

Hızlı ve pratik satış sonrası tedarikçi firmayı ve kullanıcıyı yormayacak kaliteli bir termal baskı makinesidir. Smart kart yazıcı modelleri ile güvenli ve kaliteli kart üretimi imkanı sunuyoruz, hiç bir ek ribon veya ek modül kullanmadan renkli ribonları ile uv ışıklarda gözüken güvenli desenler baskı yapabilirsiniz. UV baskı yapabilen smart plastik kart baskı makineleri ile kurumunuza özel ve üst düzey güvenli kart baskı yapmak için firmamızdan müşteri temsilcilerinden teknik bilgi alabilirsiniz.